Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Blokowisko przy ul. Nachalnej Propagandy. Happening na deptaku [wideo, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2019 r. o 18:52 Powrót do artykułu
Tak dla parku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chawła owadu i trollom dbającym o jego interes.
 Chwala pisowskiemu trollowi za przekonanie za parkiem niezdecydowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale estetyczne i czytelne te tabliczki z hasłami - chyba po drodze je wzieli ze śmietniska na górkach :)
 Mogli jeszcze butelki pozbierac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy bedzie jutro na pochodzie pisowski troll, bo chciałem słit focie z tym oszołomem od jarka sobie trzasnac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest rzeczą bardzo charakterystyczną , że posty TBVnowskich trolli są bardzo monotonne  i brak w nich zupełnie logiki : Np argument 1  "Przeciwnicy parku wybudowali domy w samym środku Górek i teraz chcą mieć zieleń za oknem " . Tylko ze w małym rozumku trolla nie mieści się to, że Górki są po pierwsze własnością TBV więc jak mogli wybudować domy w środku Górek a po drugie logika tego rozumowania jest taka że protestują bo stracą widoki na zieleń a zatem będą mieli widoki  na bloczydła , inaczej by nie protestowali. Inaczej mówiąc troll sam mówi :  mieszkańcy okolicznych domów nie;liczcie na park i zieleń, będziecie mieli paskudne bloki za oknem. A więc troll z bardzo małym rozumkiem sam we własne sidła wpada. 2. Zjednej strony troll o małym rozumku pisze, że mieszkańcy okolicznych domów chcą mieć Górki tylko dla siebie a zdrugiej że z Górek prawie nikt nie korzysta. Więc jak to jest wg trolla o bardzo małym rozumku  : chcą mieć Górki dla siebie żeby z nich nie korzystać. ? Takie przykłady można mnożyć tylko po co. Cała kampania marketingowa zamówiona przez TBV jest żenująco prymitywna i budzi u ludzi efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego. Jeśli na każdym rogu, przystanku  a ponadto w radio, TV , w kinie i w skrzynkach pocztowych jest tak nachalna propaganda to tylko idiota mógłby uwierzyć w to, że ta propaganda  ma w sobie choćby odrobinę prawdy. TBV obraża w ten sposób inteligencję Lublinian uważając nas mieszkańców miasta za idiotów , którzy gładko łykną wszystkie brednie jak leci . No i tu się przeliczy, rozmawiałem na ten temat  z wieloma ludźmi i wszyscy są wkurzeni na TBV, że traktują ludzi jak ciemną masę której wszystko można wmówić.  
Zgadza się,TBV szukaja "frajerów".Gdyby im się udał ten wałek, chwaliliby się na całą Polskę, i cała Polska śmiała by się z "frajerskiego" Lublina,który dał się nabrać na naiwne obrazki i obiecanki Tebewałków.
 To prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska buahahaha - ty myślisz, że ktoś poza garstką eko -oszołomów i pisowskiego trolla wie o śmietnisku na jakiś pagórkach koło Czechowa w Lublinie - no poczucie humoru masz nie z tej ziemi. Koleś stawiam ci browara bo mnie ubawiłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem tępym drewnianym chomikiem i głosuję na TAK - nie bardzo wiem o co kaman ale chyba ma być park jakiś
Jestem tępym pisowskim trollem, wklejam na wszystkich wątkach (nie tylko tych na temat) ten sam tekst po 30 razy, pomawiam innych bez żadnego uzasadnienia, używam słów (lepsza stawka) - żunio, loża developerow, uklad, detroit wschodu, betonowa pustynia, owad. Jak widzicie taki wpis a jest ich 3/4 pod każdym artykułem to widzcie, że to ja i nie warto nawet czytać. Lecze się ale to wymaga czasu.
 Celnie i w samo sedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hop hop pisowsku trollu gdzie jesteś? Czyżby cie schowali jak swojego czasu Macierewicza, żebyś wstydu więcej na forum nie przynosił? Trochę za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hop hop pisowski trollu schowali cie czy będzie jeszcze bełkotał ku uciesze całego regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne to... Nie mają co robić .. ekolodzy kartkami miasto zaśmiecają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski troll pojechał na Mazowieckiego do Puław ale dziś już jest, dostał nowe rozkazy i dalej bełkocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fani kosmopolitycznej miejskiej kultury , zwolennicy miejskiej ekologii spod znaku samochodu z dioksynami , dezodorantów , mięsa na talerzu , dębowych mebli w domu , alternatywiści nie chcący w rzeczywistości niczego zmieniać nie dostrzegający zmian wokół nie mieszajcie nam w głowach . Tak chcemy parku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam raz na górki zabrać swoje dziecko ale zrezygnowałam, za dużo śmieci i rozbitego szkła. Teren nie nadaje się na spacery. A do tego ciągle słychać o tych pożarach... mam nadzieję, ze powstanie park naturalistyczny i wtedy będzie się można spokojnie wybrać na spacer.
Wzruszająca historia, musiało cie to naprawdę zabolec, bo wklejasz to po kilka razy pod kazdym artykułem o górkach...niezwykle troskliwa z ciebie mamusia ;)
W kółko to samo wklejaja deweloperskie trolle...zalosne...i zalosne TBV...
I takim oszustom mieszkancy mieliby sprezentowac 30ha gruntu pod blokowiska...
Zuk i jego urzednicy muszą sie odwdzięczyć...dlatego cala akcja jest robiona zaraz po wyborach samorządowych
Jeszcze przyjdzie czas na zbadanie powiazan między TBV a UM...
Lepiej szybciej niż później, zanim zdewastują górki
 !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc po tym proteście to już pewne - będzie park na górkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla rozwoju miasta... ekotrolle szaleją coraz bardziej... obawiają się wyników ewidentnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to ten sam, który oddał auto Rydzykowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla zmian na górkach... Nie wierzcie manipulacji lokalnej społeczności. Im tylko zależy, żeby za oknem nie mieć nowych inwestycji... los chomików i górek mają w nosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to prywatny teren. Głosujemy na tak, żeby mieszkańcy dostali górki do użytku publicznego :) #takwreferendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, tebewałski troll szaleje, chyba prezes Dziubko dosypał troche groszem na weekend ;)
Rzucił pare extra srebrników
 Co za pajace z tego tbv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...